Leerlingen van de Parkschool (ZML) te Limbricht behalen certificaat module 3. 

dinsdag, 4 juni, 2013 - 20:30
De Parkschool te Limbricht is een van de Brug naar Werk trainingslocaties waar de afgelopen jaren al vele leerlingen hun Brug naar Werk diploma hebben behaald. 

De Brug naar Werk lessen worden al vanaf 2007 verzorgd door ervaren docenten binnen de school.
Ook nu verlopen de lessen dan ook weer voorspoedig.
Deze week ontvingen de leerlingen van de A en B groep uit handen van de trainers Peggy Cuijpers-Ubachs en John Pustjens, hun 3de certificaat. (Thema's: Kritiek krijgen en Kritiek krijgen)
Nu wordt er verder gewerkt aan de onderwerpen die horen bij module 4. "Arbeidshouding".
De komende tijd zullen o.a. thema's als: "Omgaan met werk- en pauzetijden", "Mobiele telefoon gebruik op je werk" en "Veiligheid op de Werkplek" de revue passeren. 

Het laatste nieuws over brug naar werk

16.12.2025 - 12:15
Wij wensen u fijne feestdagen en een sprankelend 2026!
07.10.2025 - 15:00
Met de methode 'Training Brug naar Werk' ga je geslaagd aan het werk!
30.08.2025 - 15:30
Website en Portal tijdelijk offline in verband met werkzaamheden.
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?

De training Brug naar Werk wordt enkel gegeven door gecertificeerde trainers. Heeft u interesse om deze speciale opleiding te volgen, gecertificeerd trainer te worden en als organisatie de Brug naar Werk erkenning te verkrijgen? Volg dan de link hieronder voor meer informatie.

Geplande Brug naar Werk trainerscursussen voor onderwijs- en zorgprofessionals:

 De trainerscursussen voor het eerste kwartaal 2026 worden nog gepland. 

Wilt u deelnemen aan een trainerscursus?

Schrijf u dan snel in.
Klik dan hier om een offerte aan te vragen!

 

 

Referenties

Referentie Jos Cremers
Wij nemen deel aan de pilot C training van Brug naar Werk voor leerlingen met een Autisme Spectrum Stoornis. Samenwerking met Brug naar Werk is prettig, toegankelijk en constructief. Leerlingen krijgen een duidelijker beeld van de betekenis van stage en werken. Ze krijgen meer zicht op hun competenties en hun eigen rol in het arbeidsproces.
Jos Cremers
IvOO, Maastricht
Brug naar Werk gecertificeerd sinds
2011