Nieuwe Brug naar Werk trainingsgroepen bij De Ruimte, Centrum voor Arbeid en Training te Delft!

dinsdag, 7 mei, 2013 - 14:30
Binnen De Ruimte hebben cliënten al enkele jaren de mogelijkheid om de Training Brug naar Werk te volgen.

Silvia van den Berg, al circa vijf jaar gecertificeerd Brug naar Werk trainer binnen Ipse de Bruggen, is enkele weken geleden gestart met nieuwe Brug naar Werk trainingsgroepen binnen De Ruimte.
De deelnemers aan de B training hebben afgelopen week hun eerste Brug naar Werk B certificaat behaald voor module 1.
Naast de B groep is er bij De Ruimte ook een A training gestart.
De deelnemers aan de A training zullen een dezer dagen module 1 afsluiten.

Het laatste nieuws over brug naar werk

05.02.2026 - 14:45
Brug naar Werk werkt de succesvolle methode nu ook uit voor het (V)MBO in Nederland!
20.12.2025 - 12:30
Met de methode 'Training Brug naar Werk' ga je geslaagd aan het werk!
16.12.2025 - 12:15
Wij wensen u fijne feestdagen en een sprankelend 2026!
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?

De training Brug naar Werk wordt enkel gegeven door gecertificeerde trainers. Heeft u interesse om deze speciale opleiding te volgen, gecertificeerd trainer te worden en als organisatie de Brug naar Werk erkenning te verkrijgen? Volg dan de link hieronder voor meer informatie.

Geplande Brug naar Werk trainerscursussen voor onderwijs- en zorgprofessionals:

 Vrijdag 19 juni 2026 - 8 plaatsen beschikbaar. 

Wilt u deelnemen aan een trainerscursus?

Schrijf u dan snel in.
Klik dan hier om een offerte aan te vragen!

 

 

Referenties

Referentie Jos Cremers
Wij nemen deel aan de pilot C training van Brug naar Werk voor leerlingen met een Autisme Spectrum Stoornis. Samenwerking met Brug naar Werk is prettig, toegankelijk en constructief. Leerlingen krijgen een duidelijker beeld van de betekenis van stage en werken. Ze krijgen meer zicht op hun competenties en hun eigen rol in het arbeidsproces.
Jos Cremers
IvOO, Maastricht
Brug naar Werk gecertificeerd sinds
2011